Aktualności

Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów – Rozdanie Luxferów 2018

7027 kwietnia odbyła się uroczysta gala rozdania Luxferów 2018. Statuetki wręczono w wielu kategoriach np. „smok wawelski”, „forever together”, „siła”, „masa, moc i kiełbasa” i wiele innych. Najważniejszą kategorią był  „najlepszy absolwent”. W tej kategorii „Złotego luxfera” otrzymała Paulina Pawłowska. Tę część pożegnania przygotowali uczniowie klas trzecich z pomocą swoich wychowawców: Panią mgr inż. Janiną Bryłką i Panią mgr Magdaleną Słowińską.

Koleją częścią było wręczenie dyplomów i nagród dla najlepszych uczniów oraz ich rodziców. Szereg pucharów trafił do najlepszych sportowców. Wszyscy wspaniale się bawili. Przed absolwentami teraz najważniejsze chwile: egzaminy maturalne i zawodowe. Wszyscy trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w pierwszych egzaminach w dorosłość ? [galeria]

Skip to content