Aktualności

!! FINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OWiUB !!!

IMG_0500W dniach 12-14 kwietnia 2018 roku w Zielonej Górze odbył się finał centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Nasza uczennica – PAULINA PAWŁOWSKA uzyskała tytuł FINALISTY. Tytuł ten uprawnia Paulinę do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz daje możliwość ubiegania się o przyjęcie na Wydział Budownictwa na każdej uczelni w Polsce, bez postępowania kwalifikacyjnego 🙂

PAULINA GRATULEJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Gratulacje również dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy mieli duży wkład w przygotowanie Pauliny do zawodów, m.in. dla p. J.Armackiej, p. H.Aptowicz, i p. J.Celmer.

Uczestnicy olimpiady wraz z opiekunami, dzięki gościnności organizatorów, mieli również okazję poznać uroki Zielonej Góry, m.in.  Filharmonię Zielonogórską oraz Palmiarnię. [galeria] A tak piszą o Paulinie nasze media Dzień Dobry Włocławek, oraz Włocławek Nasze Miasto

Skip to content