Aktualności

Finał LICEALIADY woj. kujawsko – pomorskiego

DSC06811Drużyna siatkarzy UKS BUDOWLANI powtórzyła wynik z zeszłego roku zajmując w finale LICEALIADY woj. kujawsko – pomorskiego IV miejsce. W tegorocznym finale, który rozgrywany był w Bydgoszczy zmierzyły się ze sobą zespoły: XI LO Bydgoszcz, Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz, Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek oraz Zespół Szkół Budowlanych Włocławek. Decydujące spotkanie o miejscach 2-4 odbyło się pomiędzy ZSB Włocławek a ZS Elektronicznych z Bydgoszczy. Po wyrównanej walce „Budowlanka” uległa drużynie z „Elektronika” 2:1 zajmując ostatnie miejsce w turnieju. Całe zawody wygrała drużyna SMS XI LO gdzie mieści się Siatkarski Ośrodek Szkoleniowy. [galeria]

ZSEl Bydgoszcz – ZSEl Włocławek (2:0)

XI LO – ZSB Włocławek (2:0)

ZSB Włoclawek- ZSEl Bydgoszcz (1:2)

IX LO – ZSEl Włocławek (2:0)

1. XI LO w Bydgoszczy

2. ZS Elektronicznych w Bydgoszczy

3. ZS Elektrycznych we Włocławku

4. ZS Budowlanych we Włocławku

Skład drużyny ZSB:

Konrad Szczepański, Emil Kazanecki, Jakub Żółtowski, Dominik Wieczyrski, Patryk Wieczyrski, Kacper Podralski, Łukasz Balcerowski, Jan Snopkowski

Skip to content