Aktualności

Stypendia „Prymus Zawodu z Kujaw i Pomorza” rozdane

2Ponad 600 uczniów techników i szkół zawodowych z regionu otrzymało stypendia z rąk marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego. Uroczyste spotkanie odbyło się we wtorek 13. 03. 2018 r  w Hali Arena Toruń. Liczną grupę uczniów stanowili reprezentanci włocławskich szkół, a wśród nich także uczniowie naszej szkoły: Justyna Błaszczyk z klasy IVBT, Paulina Pawłowska z klasy IVAT i Bartosz Gawrysiak z klasy IIIAT.
Łącznie doceniono i objęto wsparciem 622 uczniów z 72 szkół z całego województwa, na 1460 ubiegających się. Wszystko w ramach projektu stypendialnego „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Uczniowie szkół zawodowych otrzymają od 2,5 do 5 tys. zł w roku. Kryteria brane pod uwagę to oceny i szczególne osiągnięcia z zakresu przedmiotów zawodowych.

Stypendia otrzymali również uczniowie innych szkół zawodowych z Włocławka. Gratulujemy naszym stypendystom i zachęcamy innych uczniów do ubiegania się o takie stypendium w następnej edycji. [galeria] zamieszczone zdjęcia pochodzą z portalu Q4.pl oraz od pana Andrzeja Goińskiego.

 

Skip to content