Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO – PLANETA

6W dniu 14 marca młodzież naszej szkoły wzięła udział w V edycji Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta” PLUS. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”.

W tym roku decyzję o udziale w Konkursie podjęli uczniowie klasy IA i IB Technikum. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 2 części. Pytania obejmowały zakres znajomości geografii Polski „Góry Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety, zgodnie z programem nauczania w kategorii wiekowej szkół ponadgimnazjalnych.

Szkolnym Organizatorem Konkursu była Pani Beata Sokół- nauczyciel geografii.

Czekamy na wyniki i życzymy powodzenia !!! [galeria]

Skip to content