Aktualności

Nasi uczniowie najlepsi w badmintonie drużynowym

23W dniu 12 grudnia 2017r w Zespole Szkół Technicznych odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się: Oliwia Proszkiewicz IVBMagdalena Traczyk IVB oraz Klaudia Kownacka IB. Reprezentantki ZSB były tego dnia nie do pokonania zwyciężając wszystkie pojedynki. Godne uwagi jest to, że dziewczęta podczas całych zawodów nie przegrały żadnego seta a w większości meczów pozwoliły rywalkom zdobyć tylko 2 pkt. W rywalizacji chłopców nasi reprezentanci: Patryk Nowacki IIIABogdan Gostyński IIIA oraz Patryk Nowakowski 3b podobnie jak ich szkolne koleżanki bardzo pewnie prezentowali się podczas meczów wygrywając bardzo wysoko. Dopiero w meczu finałowym trafili na godnego siebie przeciwnika – reprezentację ZST. Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Niestety tego dnia szczęście sprzyjało gospodarzom nasi chłopcy musieli zadowolić się II miejscem. [galeria]

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:                             Chłopcy:

  1. ZSB                                   1. ZST
  2. ZST                                   2. ZSB
  3. ZSE                                    3. ZSEl

Gratulujemy!!

 

 

 

Skip to content