Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

8 Z okazji X Edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, czyli międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych, uczniowie klasy III AT i III BT  wraz z Panią Beatą  Sokół nauczycielem przedsiębiorczości, w dniach 13 – 14 listopada 2017 roku wzięli udział w spotkaniach  i warsztatach zorganizowanych przez Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości przy ul. Toruńskiej. Uczniowie mieli możliwość zdobycia wiedzy z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, postaw przedsiębiorczych, budowania sieci kontaktów i budowania własnej marki. Po spotkaniach mogliśmy zwiedzić zakamarki Inkubatora, a także porozmawiać z przedsiębiorcami, którzy na tym terenie prowadzą działalność gospodarczą. [galeria]

Skip to content