Aktualności

Konkurs historyczny

IMG_8359W dniu 9 listopada odbył się półfinał i finał konkursu historycznego, którego tematem była postać byłego prezydenta Polski Władysława Raczkiewicza. Konkurs odbył się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Wśród ponad 50 półfinalistów z całego województwa kujawsko-pomorskiego znalazł się także reprezentant Zespołu Szkół Budowlanych Damian Bogdański z klasy IIIB technikum. Niestety do ścisłego finału konkursu zakwalifikowano jedynie 6 uczestników i nasz uczeń nie zdołał awansować do tego grona. Mimo to sam udział w tak wąskiej grupie półfinalistów jest już sporym sukcesem. Na zdjęciach m.in. Damian Bogdański udzielający wywiadu lokalnej telewizji, oraz w towarzystwie nauczycieli i uczestników konkursu z Włocławka i Kowala. [galeria]

Skip to content