Aktualności

Otrzęsiny klas pierwszych

38      We wtorek 10 października 2017 r., odbyły się w naszej szkole „Otrzęsiny” klas pierwszych, które przygotowała klasa II BT- triumfatorzy  z ubiegłego roku. Po powitaniu „kociaków” oraz ich wychowawców, uczniowie wzięli udział w przygotowanych konkurencjach, walcząc o tytuł „Kociąt roku 2017”. Pierwszaki  miały do wykonania zadania  w następujących kategoriach: taniec z balonem, wyścig z jajkiem, nadmuchiwanie balonu z niespodzianką, a także próba mądrości. Wychowawcy zmierzyli się w konkurencji „gorące krzesła”.  Zabawa była bardzo udana, wszystkie klasy pierwsze wykazały się poczuciem humoru oraz zaangażowaniem. Ostatecznym zwycięzcą została klasa 1 a Szkoły Branżowej, która otrzymała „list żelazny” zwalniający całą klasę z jednej niezapowiedzianej kartkówki oraz słodką niespodziankę – tort. Gratulujemy zwycięskiej klasie. Zgodnie z otrzęsinową tradycją to oni będą prowadzącymi przyszłoroczną zabawę. [galeria]

Skip to content