Aktualności

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

W dniu 29.09.2017 r.  w naszej szkole w ramach akcji „ Samorządy Mają Głos” przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie, a w głosowaniu wzięły udział 183 osoby, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 głos był nieważny.

Komisja wyborcza w składzie: Paulina Marzec i Paulina Pawłowska z klasy IV AT czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Beata Sokół i Magdalena Słowińska.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład Samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. PATRYCJA PODRALSKA – 118 głosów – PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU
2. WIKTORIA LEWANDOWSKA – 80 głosów – ZASTĘPCA
3. KACPER RUCZEWSKI – 54 głosy – SEKRETARZ

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .

Skip to content