Aktualności

Dzień Budowlańca anno domini 2017

Dzień Budowlańca anno domini 2017

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły obchodzili po raz piąty Dzień Budowlańca (przesunięty z powodu trudnych warunków pogodowych z 25 września). Uczniowie oraz wychowawcy uczestniczyli w 4 konkurencjach: przejazd taczką po wyznaczonym torze, rzut cegłą do celu, przeciąganie liny oraz pokaz mody strojów budowlańców z przeszłych czasów. W przejeździe taczką zwyciężyła klasa 2az  z czasem 16,11 sekund, na drugim miejscu uplasowała się klasa IIATB z czasem 16,46 sekund. Trzecie miejsce w tej konkurencji zajęła klasa IIBTB z czasem 18,76 sekund. Cegłą do celu trzeba było rzucać w alkogoglach, stąd dwóch szczęśliwców, którzy trafili do celu: Jakub Milewski z klasy 2az i wychowawczyni klasy IBTB Pani Agnieszka Sztolcman. Pozostali uczestnicy tej konkurencji niestety nie trafili do celu.W przeciąganiu liny zwycięzcą została klasa IIIATB. Ubiegłoroczni zwycięzcy w tej konkurencji. Drugie miejsce zajęła klasa 2az, a trzecie klasy IATB i IVATB. Najciekawszy strój z odległych czasów zaprezentowała klasa IATB  oraz klasa IIATB. Turniej wygrała klasa 2a Z, drugie miejsce zajęła klasa IATB, a na trzecim miejscu znalazła się klasa IIATB.  Zwycięska klasa w nagrodę wybierze się do kina na wybrany przez siebie film. Organizatorom dziękujemy za wspaniałą zabawę i z niecierpliwością czekamy na szóstą edycję Dnia Budowlańca. [galeria]

Skip to content