Aktualności

Punkt krytyczny. Energia odNowa w Browarze B

We wtorek, 19 września klasy IB i IIIB wraz z opiekunami p. Beatą Sokół i p. Magdaleną Słowińską udały się do Browaru B na projekcję filmu dokumentalnego

„Punkt krytyczny. Energia odNowa”.img,gcsi,B6736EE93E27203515AAC5524C6676803476E471,mpid,7,maxwidth,1920,maxheight,935

Jest to pierwszy, polski, pełnometrażowy film na temat zmiany klimatu i nieuchronnej rewolucji energetycznej. Reżyserem filmu jest dokumentalista Łukasz Bluszcz, a producentami Fundacja WWF Polska oraz stacja Discovery Channel Polska. Twórcy w jasny sposób pokazują, dlaczego klimat nagle się zmienia i przed jakimi wyzwaniami w związku z tym staje nasza cywilizacja. Dowiadujemy się co sprawiło, że równowaga klimatu na Ziemi została zachwiana i jakie są tego skutki.
Dla zainteresowanych: film można obejrzeć na www.youtube.com.

Skip to content