Aktualności

III miejsce dla uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Konkursie Instalacje

III miejsce dla uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Konkursie Instalacje

Po raz siódmy, Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku zorganizowała konkurs na formę przestrzenną pn.: “INSTALACJE”. Tematem tegorocznego konkursu było „ZIARNO”. W konkursie brały udział reprezentacje włocławskich szkół.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I TB i II TA (technik architektury krajobrazu): Dominika Lersz, Natalia Skalska i Patryk Kunkel. Opiekunem grupy była pani Aleksandra Świątkiewicz -Szóstak. Zadanie uczestników polegało na skonstruowaniu z surowców wtórnych i materiałów, ulegających biodegradacji, formy przestrzennej (instalacji) pt. „Ziarno”. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem ponieważ tworzenie instalacji ułatwia młodzieży świadomy odbiór sztuki współczesnej i stwarza możliwość aktywnego udziału w kulturze. Gratulujemy !!!

XxY XxYx XxYy

Skip to content