Aktualności

Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce siatkowej Iława 2017

Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce siatkowej Iława 2017

25.03.2017r odbyły się po raz kolejny w Iławie Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się „budowlanki” z Torunia, Olsztyna, Kielc, Wielunia, Nadroża, Międzyrzecza, Iławy oraz Włocławka. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie o czym świadczyły składy drużyn. Drużyna z Kielc przyjechała z juniorami EFEKTORA KIELCE (klub występujący w PLUS LIDZE), Toruń przyjechał w składzie z juniorami na co dzień grającymi w lidze wojewódzkiej. Wieluń oraz Międzyrzecze miały w swoich składach zawodników trenujących w Siatkarskich Ośrodkach Szkoleniowych. Reprezentacja ZSB Włocławek zaprezentowała się bardzo dobrze na tle tak dobrze wyszkolonych zawodników zajmując IV miejsce. Dziewczęta ZSB uplasowały się na V miejscu. Gratulujemy!!! [galeria]

Skip to content