Aktualności

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa – GARDENIA

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa – GARDENIA

Dnia 03 marca 2017 roku uczniowie klas architektury krajobrazu wzięli udział w Międzynarodowych Targach Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa – GARDENIA. Uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję przyjrzeć się z bliska najnowszym trendom ogrodniczym i przygotować się do sezonu prac w ogrodzie. Był to festiwal przyrody w najszlachetniejszej oprawie, wielobarwne kompozycje kwiatowe, niezwykłe aranżacje, niespotykane rośliny. Młodzież miała okazję zaczerpnąć porad specjalistów, zwiedzać motywujące i zachwycające hale a wystawcy przyciągali licznymi nowoczesnymi urządzeniami i narzędziami ogrodniczymi. Wystawcy udzielali praktycznych wskazówek i gotowych rozwiązań, umożliwiajacych wprowadzenie korzystnych zmian w obrębie produkcji i pielęgnacji roślin ozdobnych.
Młodzież i opiekunowie serdecznie dziękują za wsparcie Dyrekcji CKZiU i ZSB 🙂 [galeria]

Organizator wyjazdu

Skip to content