Aktualności

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu 28 listopada 2016 r. w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych (za rok szkolny 2015/2016) z byłego województwa włocławskiego. Wśród 45 wyróżnionych stypendystów była również Paulina Pawłowska – uczennica klasy III A Technikum Nr 1 (profil budownictwo). Dyplomy wręczali: Józef Ramlau – Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski oraz Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. W uroczystości wzięli również udział wicekuratorzy: Małgorzata Oborska i Maria Mazurkiewicz, Jolanta Kaczmarek – reprezentująca Prezydenta Miasta Włocławek, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice.  Obok prestiżowego dyplomu, otrzymali oni wsparcie finansowe, które ułatwi im rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. [galeria]

Skip to content