Aktualności

OTRZĘSINY

OTRZĘSINY

13 października 2016 r., odbyły się w naszej szkole „Otrzęsiny” klas pierwszych, które przygotował Samorząd Uczniowski. Po powitaniu „kociaków”, ich wychowawców oraz trzyosobowego jury, które oceniało zmagania naszych pierwszaków, uczniowie wzięli udział w przygotowanych konkurencjach, walcząc o tytuł „Kociąt roku 2016”.
Po zaprezentowaniu swojej klasy oraz zwinności zjedzeniu deseru, sportretowaniu kota oraz próbie mądrości nastąpiło rozdanie wiz, które pozwoliły przekroczyć granice naszej szkoły. Ostatecznym zwycięzcą została klasa IB, która otrzymała „list żelazny” zwalniający całą klasę z jednej niezapowiedzianej kartkówki oraz słodką niespodziankę – tort. Takim oto sposobem pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni w społeczność „Budowlanki”. Gratulacje! [galeria]

Skip to content