Aktualności

Boisko do piłki plażowej

Boisko do piłki plażowej

30 września 2016r. odbyło się spotkanie Dyrekcji Zespołu Szkół Budowlanych  z przedstawicielami partnerskich firm, które pomagały przy budowie boisk do piłki plażowej. Pan dyrektor Jan Stasiowski wraz ze swoim zastępcą p. Pawłem Kuczkowskim osobiście dziękowali w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej za okazaną pomoc w dokończeniu projektu budowy boisk. W ramach podziękowań sponsorzy: SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A., MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o oraz USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE SŁAWOMIR BORUCZKOWSKI dostali pamiątkowe statuetki. Dzięki odrobinie chęci i współpracy kilku osób nasza szkoła wzbogaciła się o nową infrastrukturę sportową. Oficjalne otwarcie nowego kompleksu przewidziane jest na wiosnę. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest p. Robert Kacprzak. [galeria]

Skip to content