Aktualności

Dzień Budowlańca

Dzień Budowlańca

25 września obchodzony jest ogólnopolski Dzień Budowlańca. Zgodnie z tradycją, już po raz czwarty ,w poniedziałek 26 września 2016 r. w naszej szkole „budowlańcy” tj. uczniowie Technikum Budowlanego, Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Gimnazjum świętowali ten dzień. Z tej okazji na boisku szkolnym zorganizowano konkurencje zręcznościowe i poświęcone tematyce budowlanej np. „Rzut cegłą do celu” czy „Wyścig w taczkach”.  Do udziału w poszczególnych konkurencjach zapraszani byli przedstawiciele klas. Jedną z zabaw był pokaz stroju „Budowlańca Przyszłości”. Po raz drugi zwyciężyła klasa, której wychowawcą jest pan Robert Kacprzak – obecnie 2 b ZSZ. Nagroda „Złota Kielnia” oraz przysmak w postaci pizzy trafiły do uczniów tej klasy.  Sponsorem nagrody była pizzeria „Peperoni” Włocławek, ul. Kaletnicza 12.
Podsumowując można stwierdzić, że tegoroczny „Dzień Budowlańca” pokazał, iż można wspólnie spędzać czas nie tylko na nauce, ale i zabawie. [galeria]

Skip to content