Aktualności

Najlepsza fotograf Włocławka

Najlepsza fotograf Włocławka

Dnia 17 czerwca 2016 r. rozstrzygnięto 16 edycję konkursu fotograficznego „Włocławek moje miasto”. Wzięły w niej udział dwie uczennice klas pierwszych technikum w Zespole Szkół Budowlanych: Urszula Piekarska i Gabriela Terpińska, opiekę sprawował nauczyciel mgr Ireneusz Zajączkowski. Tym razem ogromny sukces odniosła nasza uczennica Urszula Piekarska, jej zdjęcia zyskały najwyższe uznanie komisji konkursowej i zwyciężyła w całym konkursie. Należy dodać, że w konkursie brało udział ponad 160 zdjęć,  tym większy jest sukces naszej Urszuli, a do finału dostały się aż dwie jej prace z czego ta jedna zyskała największe uznanie jury i wygrała całą tegoroczną edycję konkursu. Życzymy dalszych sukcesów nie tylko Uli ale i innym uczniom naszej szkoły. [Galeria]

Gratulujemy!

 

Skip to content