Aktualności

Zbiórka charytatywna w ZSB

Do dnia 16 czerwca 2016 na terenie naszej szkoły odbywa się zbiórka przedmiotów codziennego użytku w kuchni takich jak: ścierki, kubki, filiżanki, talerze, miski plastikowe, salaterki, sztućce, garnki, rondle, deski do krojenia, noże kuchenne, etc. Zbiórka zorganizowana jest dla Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Polskim Związku Niewidomych. Przepisy nie pozwalają tej instytucji na wyposażenie kuchni z pieniędzy jakie oficjalnie otrzymuje. Wyposażenie kuchni jest zatem pilną potrzebą dla osób niedowidzących i z porażeniem mózgowym, które uczą się w miarę samodzielnego życia także przez przygotowywanie posiłków.

Z góry dziękujemy!!!

10 czerwca ok godziny 21:00 odbędzie się koncert Poparzonych Kawą na terenie O.D.R. w Zarzeczewie (osoby interesowne udziałem w koncercie prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym lub p. M. Władeckim). 11 czerwca ok godziny 12:00 na boisku Zespołu Szkół Elektrycznych odbędzie się Meeting z Volkswagenem.

Serdecznie zapraszamy całą szkolną społeczność!!!

Skip to content