Aktualności

II edycja Festiwalu Historycznego – TRADYCJA I PAMIĘĆ

II edycja Festiwalu Historycznego – TRADYCJA I PAMIĘĆ

Uczeń klasy IB ZSB we Włocławku Damian Bogdański odniósł ogromny sukces w II edycji Festiwalu Historycznego – TRADYCJA I PAMIĘĆ. Jego praca pisana pod kierunkiem mgr Ireneusza Zajączkowskiego na temat polskich formacji wojskowych w XVIIw. została wysoko oceniona przez jury Festiwalu i dało naszemu uczniowi kwalifikację do finału całej imprezy. Finał ten odbył się 20 maja 2016r. w Toruniu i zgromadził młodzież z województw kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. Damian Bogdański tym razem pod opieką mgr Magdaleny Słowińskiej stoczył ciężki bój z dziewięcioma innymi finalistami w formule turnieju „jeden z dziesięciu”. W tej niezwykle trudnej rywalizacji uczeń ZSB odniósł wielki sukces zajmując trzecie miejsce. Wielkie gratulacje dla Damiana, życzymy kolejnych podobnych, a może i jeszcze lepszych wyników. [galeria]

Skip to content