Aktualności

Sukces ucznia naszej szkoły

Sukces ucznia naszej szkoły

Piotr Dogoński z klasy 3bz wystąpił w ogólnopolskich zawodach trójboju siłowego, które odbyły się na terenie CH Wzorcownia. Na 26 startujących zawodników Piotrek zajął 13 miejsce uzyskując następujące wyniki:

martwy ciąg -215kg,

wypychanie sztangi – 150kg,

przysiad ze sztangą- 140kg.

Warto podkreślić, że były to zawody bez podziału na kategorie wiekowe. Piotrek mając 18 lat musiał się zmierzyć z o wiele starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.  To kolejne zawody kiedy nasz szkolny kolega sprawdza swoje możliwości w sportach siłowych. W zawodach organizowanych przez firmę Aktiv Lab wycisnął połowę swojej masy ciała ( 40 kg ) aż 129 razy, zajmując 2 miejsce. Podobnie było na zawodach organizowanych przez fimę Olimp. Przy dopingu Mariusza Pudzianowskiego również udało mu się zająć drugą lokatę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     FOT23A6[1]       FOT28DF[1]

Skip to content