Aktualności

Finały ligi siatkarskiej o Puchar Dyrektorów Szkół Zawodowych

Finały ligi siatkarskiej o Puchar Dyrektorów Szkół Zawodowych

W Zespole Szkół Elektrycznych odbyły się finały ligi siatkarskiej o Puchar Dyrektorów Szkół Zawodowych. Przez cały rok szkolny wszystkie szkoły zawodowe z Włocławka rywalizowały ze sobą aby znależć się w gronie 4 najlepszych szkół. W pierwszej edycji do ścisłego finału zakwalifikowały się drużyny: ZSB, ZSCh, ZSS oraz ZSE.  W pierwszym półfinale zmierzyły się zespoły ZSS i ZSE gdzie lepsi okazali się gospodarze. Drugi półfinał to zacięta walka ZSB oraz ZSCh. Niestety drużyna ZSB musiała uznać wyższość „chemików” i przegrała to spotkanie.  W „małym finale” czyli meczu o 3 miejsce zmierzyły się ekipy ZSB i ZSS. Walka była zacięta i wyrównana. Jednak więcej szczęścia i zimnej krwi zachowali zawodnicy ZSS, wygrywając całe spotkanie. ZSB ostatecznie zajęło 4 miejsce. Całe zawody wygrał zespół ZSE.  WIELKIE PODZIĘKOWANIA za gorący i głośny doping dla uczniów z klasy 1b oraz III A, którzy przybyli na mecz aby wspierać swoich szkolnych kolegów. [galeria]

Skip to content