Aktualności

SUKCES SIATKARZY Z BUDOWLANKI!!!

SUKCES SIATKARZY Z BUDOWLANKI!!!

W miniony weekend w Iławie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. Na turniej zjechały się szkoły budowlane z całej Polski: Toruń, Międzyrzecz, Olsztyn, Nadróż, Ruda Śląska, Iława, Sandomierz, Wieluń, Inowrocław oraz Zespół Szkół Budowlanych z Włocławka. Całe zawody jak co roku stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się mecze włocławskiej „Budowlanki”, która w całym turnieju grała bardzo równo a zarazem widowiskowo. Uczniowie ZSB z Włocławka przegrali tylko jedno spotkanie, ulegając w półfinale po dogrywce drużynie z Międzyrzecza. W walce o trzecie miejsce drużynie z Włocławka przyszło się zmierzyć z 3-krotnym zwycięzcą tych zawodów ekipie z Wielunia (w której szeregach grał kiedyś sam Mariusz Wlazły). Uczniowie ZSB Włocławek pokazali charakter i serce do walki nie pozostawiając złudzeń kto w tym dniu jest lepszy wygrywając całe spotkanie 2:0 i ostatecznie kończąc zawody na 3 miejscu. Jest to już 3 brązowy medal ZSB Włocławek w ostatnich latach na tej imprezie. [galeria]

Skip to content