Aktualności

Targi budownictwa i architektury BUDMA 2016

Targi budownictwa i architektury BUDMA 2016

W dniu 05.02.2016r. uczniowie klasy pierwszej i czwartej technikum ZSB we Włocławku wraz z opiekunami: kierownikiem wycieczki Panem Józefem Kozłowskim i Panią Janiną Bryłką uczestniczyli w wyjeździe dydaktycznym na targi budownictwa i architektury BUDMA 2016 w Poznaniu, gdzie swoje oferty zaprezentowało ponad 800 wystawców. Na targach uczniowie zapoznali się z najnowszymi propozycjami producentów polskich i zagranicznych, które wzbudziły duże zainteresowanie. Każdy mógł zgłębić swoją wiedzę na temat nowych technologii i materiałów. Mimo ograniczonego czasu zwiedzili wszystkie stoiska w pawilonach, otrzymali wiele prospektów od reklamujących się firm. Przywiezione materiały wykorzystają na lekcjach z przedmiotów zawodowych. Mimo długiej trasy wszyscy mile wspominają spędzony czas na targach i spotkanie z rówieśnikami ze szkoły w Łapach z kierunku budownictwa.

Skip to content