Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap szkolny

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap szkolny

W dniu 23 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wzieło w nich udział 28 uczniów klas technikum: 12 osób z klasy IVA, 14 osób z klasy IIIA i 2 osoby z klasy IIA. Olimpiada składała się z dwóch części A i B, na każdą z części przeznaczone było 120 min. Zapraszam do fotorelacji.

Uczniowie z najlepszymi wynikami zostaną zakwalifikowani do udziału w eliminacjach okręgowych. Lista osób zakwalifikowanych na eliminacje okręgowe zostanie podana na stronie internetowej szkoły.

Finaliści zawodów okręgowych biorą udział w olimpiadzie centralnej. Finaliści olipiady centralnej mogą być zwolnieni z części egzaminów zawodowych, a nawet uzyskać indeks na wyższą uczelnie!!! Osoby zainteresowane zapraszam na stronę OWiUB:  http://www.olimpiadabudowlana.pl

Opiekun Szkolnego Komitetu OWiUB

DSC03085

DSC03086

DSC03087

DSC03088

DSC03089

Skip to content