Aktualności

WŁOCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ ZAWODOWYCH W PIŁKĘ SIATKOWĄ

WŁOCŁAWSKA  LIGA  SZKÓŁ  ZAWODOWYCH  W  PIŁKĘ SIATKOWĄ

W roku szkolnym 2015/2016 zainicjowano pierwszą edycję ligi piłki siatkowej chłopców szkół zawodowych z Włocławka.Bazą dla tego pomysłu był turniej piłki siatkowej organizowany corocznie przez nauczyciela wychowania fizycznego mgr Jacka Iwaniszczuka z okazji Dni Patrona Zespołu Szkół Samochodowych. Koordynatorami tego pomysłu zostali również mgr Arkadiusz Pazderski – Zespół Szkół Elektrycznych oraz mgr Robert Kacprzak – Zespół Szkół Budowlanych. Do rozgrywek przystąpiły także : ZSChemicznych, ZSEkonomicznych oraz ZSTechnicznych. Liga będzie składała się z pięciu turniejów rozgrywanych w szkołach z odpowiednią bazą sportową. Najlepsze cztery zespoły zagrają w turnieju finałowym. Pierwsza kolejka rozgrywek odbyła się w dn. 28.10.2015r. w ZSSamochodowych.  Oto jej wyniki:

1. ZSElektrycznych vs. ZSChemicznych 2:0
2. ZSSamochodowych vs. ZSTechnicznych 2:0
3. ZSBudowlanych vs. ZSEkonomicznych 2:1

Kolejny turniej planowany jest dn. 21.12.2015 w ZSElektrycznych. [galeria]

Skip to content