Aktualności

Otrzęsiny

Otrzęsiny

9 października 2015r., odbyły się w naszej szkole „Otrzęsiny” klas pierwszych, które przygotował Samorząd Uczniowski. Po powitaniu „kociaków”, ich wychowawców oraz trzyosobowego jury,  które oceniało zmagania naszych pierwszaków, uczniowie wzięli udział w przygotowanych konkurencjach, walcząc o tytuł „Kociąt roku 2015”.

Po zaprezentowaniu się w strojach kocich, zjedzeniu deseru, zamiauczeniu piosenki,sportretowaniu krowy dającej życiodajne mleko oraz próbie  mądrości nastąpiło odciśnięcie pazura na wizie, która pozwoliła przekroczyć granice naszej szkoły. Ostatecznym zwycięzcą została klasa IB, która otrzymała „list żelazny” zwalniający całą klasę z jednej niezapowiedzianej kartkówki oraz słodką niespodziankę – tort. Takim oto sposobem pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni w społeczność „Budowlanki”. Gratulacje! [galeria]

Skip to content