Aktualności

JAKUB MAŚLANKA RADNYM W MŁODZIEŻOWEJ RADZIE MIASTA WŁOCŁAWEK

W dniu 08 października 2015 r. w Urzędzie Miasta Włocławek odbyła się inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Włocławek VI kadencji.  Przypominamy, że w wyborach, które odbyły się 30 września, Radnym VI Kadencji został wybrany Jakub Maślanka z klasy IA, który też będzie
reprezentował naszą szkołę w Urzędzie Miasta. Wybranych zostało 25 przedstawicieli młodzieży z różnych szkół, których głównym celem
oprócz reprezentowania młodzieży, jest także aktywizowanie rówieśników do działań na rzecz swojego miasta lub gminy oraz upowszechnianie wiedzy o samorządzie lokalnym.  Jakubowi gratulujemy zwycięstwa. Fotorelacja z I sesji: http://ddwloclawek.pl/pl/15_fotorelacje/93_oficjalnie/5880_sesja_mlodziezowej_rady_miasta.html

Skip to content