Aktualności

Wycieczka do Elektrowni Wodnej we Włocławku

Wycieczka do Elektrowni Wodnej we Włocławku

Wycieczka do Elektrowni Wodnej we Włocławku zorganizowana z inicjatywy uczniów klas IAT i IBT z kierownikiem wycieczki panem Józefem Kozłowskim oraz wychowawcami p. Magdaleną Słowińską i p. Janiną Bryłką, na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wreszcie możemy się pochwalić realizacją swoich marzeń. Mimo, że mieszkamy we Włocławku to był nasz pierwszy raz gdy odwiedziliśmy Elektrownię Wodną i mogliśmy dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystany jest potencjał wody do wytworzenia energii elektrycznej. Była to piękna wycieczka dydaktyczna, dzięki naszemu przewodnikowi z Elektrowni Wodnej – panu Karolowi Włodarskiemu. Z tego miejsca chcieliśmy mu serdecznie podziękować, za pełen profesjonalizm i miłą atmosferę. [galeria]

Skip to content