Aktualności

Mistrzostwa Włocławka SPG w piłkę plażową

Mistrzostwa Włocławka SPG w piłkę plażową

W minionym tygodniu odbyły Mistrzostwa Włocławka SPG w piłkę plażową. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w mieście najpierw przystąpiły dziewczyny. W swoim debiucie na tego typu imprezie dziewczęta z „Budowlanki” w składzie: Katarzyna Stachowicz, Magdalena Traczyk oraz Natalia Olkiewicz, Iza Kałmin dotarły do ćwierćfinałów. Ostatecznie zajęły miejsca 5 i 6. To dobra prognoza na przyszłe lata gdyż dziewczęta są dopiero w pierwszej klasie.

Dzień później odbyły się zawody chłopców. Do turnieju przystąpiło aż 18 drużyn i konieczne było rozegranie baraży. Poziom był wysoki i wyrównany. Drużyna chłopców w składzie: Kornel Wilczyński, Damian Krasucki podobnie jak młodsze koleżanki dotarła do ćwierćfinałów. Ostatecznie kończąc całe zawody na 6 miejscu.

Gratulujemy!!!

Skip to content