Dni Olimpijczyka

Podczas VII edycji Dni Olimpijczyka organizowanych przez Państwową Szkołę Zawodową we Włocławku przeprowadzono zawody sportowe w ergometrze wioślarskim oraz turniej piłki siatkowej.

Reprezentacja ZSB wzięła udział w obu konkurencjach i tak w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ zajęliśmy III miejsce. Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany
Konrad Szczepański z klasy IA. W skład drużyny weszli: Bartosz Rutkowski (IVB), Dawid Strzelecki (IVB), Stanisław Załucki (IVB), Kamil Skibicki (IIIA), Kornel Wilczyński (IIIA), Artur Adamski (IIIA) oraz Łukasz Żuchowski(2a).

W zawodach na ergometrze wioślarskim na dystansie 500m reprezentacja ZSB zdeklasowała przeciwników zajmując wszystkie miejsca na podium.

I miejsce z czasem 01:20,2 (poprawiony rekord życiowy o 7 sek.) zajął Marcin Miniszewski z klasy IVC

II miejsce z czasem 01:31,7 zajął Piotr Dogoński z klasy 2b

III miejsce z czasem 01:33,5 zajął Mateusz Bańkowski z klasy IVA