Aktualności

Konkurs Walentynkowy „KOCHAM CIĘ …I WŁOCŁAWEK!”

Trwa konkurs walentynkowy pod hasłem: „KOCHAM CIĘ …I WŁOCŁAWEK!”. Do udziału zapraszają Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Centrum Handlowe „Wzorcownia”

Fotografia konkursowa powinna przedstawiać dwie osoby sfotografowane na tle wybranego przez nie miejsca we Włocławku. Fotografie, z imieniem i nazwiskiem autora oraz z dopiskiem „Kocham Cię …i Włocławek!”, należy przesłać w terminie do 4 lutego 2015 roku do godziny 23.59 przynajmniej na jeden z dwóch adresów e-mailowych udostępnionych w ramach konkursu. Do korespondencji są adresy:  walentynki@um.wloclawek.pl lub/i  itucholska@multi.eu   5 lutego 2015 roku o godzinie 12:00 nadesłane fotografie konkursowe zostaną umieszczone na profilu www.facebook.com/UMWloclawek, a fotografie nadesłane na adres e-mail Centrum Handlowego Wzorcownia na profilu www.facebook.com/WzorcowniaWloclawek

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/12756_55911.html

8649_filebig

Skip to content