Aktualności

„Bezpieczny i przyjazny region”

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych już po raz kolejny wzięli udział w V Kujawsko – Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”. Tym razem do pierwszego, międzyszkolnego etapu tego konkursu, który odbył się 4.12.2014r. zgłosiło się dziewięcioro uczniów naszej szkoły. Do półfinału tej niezwykle trudnej olimpiady awansowała jedynie Aleksandra Żelazek, uczennica klasy III technikum. Półfinał odbył się jak zwykle w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu w dniu 8.01.1015r. niestety nasza reprezentantka nie zdołała zakwalifikować się do elitarnej kilkunastoosobowej grupy finalistów olimpiady. Mimo to gratulujemy Oli dobrego wyniku, wszak w konkursie brało udział ponad siedmiuset uczestników z całego naszego województwa i wejście do półfinału jest już sukcesem. W przyszłym roku życzymy jeszcze większych sukcesów.

Skip to content