Aktualności

XXIII finał WOŚP

W piątek 9 stycznia 2015 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w zbiórce pieniędzy na leczenie dzieci i pomoc osobom starszym. Chętni do wspomożenia akcji mogli wrzucić pieniążki do puszki, zakupić pyszne ciastko, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, losy rozeszły się jak ciepłe bułeczki, nic dziwnego, przecież każdy los wygrywał! Na sali gimnastycznej odbyła się aukcja przedmiotów, które zostały przekazane nie tylko przez uczniów i pracowników naszej szkoły, ale również innych darczyńców.
Były to min.:
– karnety na siłownię do klubu OLIMP
– zaproszenia na pizzę do pizzerii EUFORIA
– voucher do gabinetu kosmetycznego BELLA MIRA
– piłka z autografami koszykarzy ANWIL
– zastępczy identyfikator
– nieprzygotowanie do lekcji
– puzzle
– a nawet randka z uczniem naszej szkoły!
Podczas licytacji przygrywał nam Przemek Jankowski z IIB.
Zabawy było co niemiara. Dziękujemy darczyńcom oraz wszystkim osobom, które włączając się w akcję udowodniły, że potrafią pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Do zobaczenia za rok!!

Skip to content