Aktualności

SNAJPERZY Z BUDOWLANKI

Zakończyły się tegoroczne zawody ligi strzeleckiej regionu włocławskiego. W obecnym sezonie ZSB wystawił oprócz drużyny męskiej po raz pierwszy także drużynę dziewczęcą. Nasi uczniowie osiągnęli dobre wyniki. Reprezentacja męska zajęła ostatecznie 5 pozycję, na 13 drużyn biorących udział w lidze. Indywidualnie dwóch uczniów zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce: Miłosz Kostrzewski 7 pozycja, Patryk Stasiński 10 pozycja.  Jeszcze bardziej cieszą wyniki dziewczyn w ich pierwszych występach w lidze. Indywidualnie najlepsza okazała się Katarzyna Nowakowska zajmując 14 miejsce w klasyfikacji generalnej. Drużynowo nasze reprezentantki zajęły 6 pozycję na 12 drużyn biorących udział w zawodach. Na zakończenie należy podkreślić, że liga strzelecka grupuje uczniów szkół z całego regionu włocławskiego, a  spośród szkół włocławskich uczniowie ZSB tak dziewczyny, jak i chłopcy zajęli drugie miejsce. Gratulacje dla naszych snajperów i czekamy na więcej.

Dodatkowo uczniowie budowlanki pomagali także przy rozbudowie strzelnicy LOK we Włocławku przy ul. Wroniej.  Między innymi dzięki ich pracy strzelnica ma kilka nowych stanowisk strzeleckich.

DSC00889             DSC00882

Skip to content