Aktualności

SNAJPERZY Z BUDOWLANKI

Zakończyły się tegoroczne zawody ligi strzeleckiej regionu włocławskiego. W obecnym sezonie ZSB wystawił oprócz drużyny męskiej po raz pierwszy także drużynę dziewczęcą. Nasi uczniowie osiągnęli dobre wyniki. Reprezentacja męska zajęła ostatecznie 5 pozycję, na 13 drużyn biorących udział w lidze. Indywidualnie dwóch uczniów zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce: Miłosz Kostrzewski 7 pozycja, Patryk Stasiński 10 pozycja.  Jeszcze bardziej cieszą wyniki dziewczyn w ich pierwszych występach w lidze. Indywidualnie najlepsza okazała się Katarzyna Nowakowska zajmując 14 miejsce w klasyfikacji generalnej. Drużynowo nasze reprezentantki zajęły 6 pozycję na 12 drużyn biorących udział w zawodach. Na zakończenie należy podkreślić, że liga strzelecka grupuje uczniów szkół z całego regionu włocławskiego, a  spośród szkół włocławskich uczniowie ZSB tak dziewczyny, jak i chłopcy zajęli drugie miejsce. Gratulacje dla naszych snajperów i czekamy na więcej.

Dodatkowo uczniowie budowlanki pomagali także przy rozbudowie strzelnicy LOK we Włocławku przy ul. Wroniej.  Między innymi dzięki ich pracy strzelnica ma kilka nowych stanowisk strzeleckich.

DSC00889             DSC00882