Aktualności

VI Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego

Dnia 27 lutego br. w Klubie „Zazamcze” przy ul. Toruńskiej odbył się VI Konkurs Rzeźbiarski Dla Dzieci i Młodzieży  im. Stanisława Zagajewskiego organizowany przez Centrum Kultury „Browar B.” oraz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

W konkursie udział wzięło 122 uczniów z włocławskich szkół. Naszą Szkołę  reprezentowali uczniowie z klasy IB: Małgosia Sieradzka, Paulina Ligęza oraz klasy IIIC: Weronika Mularska, Rafał Jankowski.

Dnia 4 kwietnia  br. w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Zamczej 10/12 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie nagród za najlepsze prace. Komisja konkursowa zakwalifikowała do wystawy pokonkursowej prace wszystkich uczniów reprezentujących naszą szkołę.
Laureatem konkursu został Rafał Jankowski zajmując III miejsce.
Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.

Wystawę pokonkursową można oglądać w Zbiorach Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Zamczej 10/12 do 1 czerwca. [galeria]

Skip to content