Aktualności

GRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

GRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W piątek 10 stycznia 2014 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w zbiórce pieniędzy na leczenie dzieci i pomoc osobom starszym. Chętni do wspomożenia akcji mogli wrzucić pieniążki do puszki, zakupić pyszne ciastko, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszą szkolną czarownicą. Dziękujemy Damianowi Garbalińskiemu z klasy 1a, który wraz z kolegami z formacji Piątek 13go zagrał przed szkolną publicznością w rytmie hip hop utwory z pierwszej wydanej przez zespół płyty „ŚWIAT KAŻDEGO Z NAS”. Należy nadmienić, że zespół powstał w 2013 r we Włocławku, w składzie: Damian „Garbal” Garbaliński, Maciek „Kasina” Kasiński oraz Darek „Kojot” Rzepiński. Gościnnie wystąpiła formacja 2 razy A.
Dzięki wszystkim uczestnikom 22 finału WOŚP obchodzonego w naszej szkole udało nam się przekazać na konto fundacji 281,59zł! Dziękujemy wszystkim osobom, które włączając się w akcję udowodniły, że potrafią pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Do zobaczenia za rok!!

Skip to content