Aktualności

I MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZTWA DLA NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

I MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZTWA DLA NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

W dniu 10.12.2013r. rozegrany został półfinał województwa w piłce ręcznej chłopców .  Miasto Włocławek reprezentowane było przez uczniów naszej szkoły i jak widać zrobili to na najwyższym poziomie, wygrywając wszystkie mecze.  Wiedząc z kim gramy pierwszy mecz,  nie mogliśmy się doczekać rozpoczęcia spotkania, ponieważ  chcieliśmy wziąć rewanż po tegorocznej porażce w małej lidze piłki ręcznej, w której braliśmy udział przygotowując się do międzyszkolnych  rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych. Wygrana w pierwszym meczu nad Zespołem  Szkół Samorządowych  w Choceniu była czystą przyjemnością  dla trenera Leszka Gawrońskiego jak i całej drużyny ZSB , do tego warto dodać, że 9 punktowa przewaga naszego zespołu to prawdziwa dominacja na boisku a końcowe siedem minut grali rezerwowi zawodnicy ostatecznie ustalając wynik meczu  na 11:20 dla ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH. Kolejny mecz rozegraliśmy z Zespołem Szkół  z Radziejowa . Od pierwszego gwizdka sędziego  mecz był bardzo wyrównany o czym świadczy fakt, że prowadzenie w meczu obejmowali raz  uczniowie z Radziejowa raz z  naszej szkoły. Jednakże  od  dwunastej minuty  drugiej połowy  nasi uczniowie  wykazali się większymi umiejętnościami, spokojem i determinacją , która spowodowała że szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę . Konsekwentne powiększanie liczby zdobywanych punktów  przy świetnej obronie pozwoliło tryumfować zespołowi naszej szkoły  odnosząc drugie zwycięstwo . Wynik meczu ustalony został  na 12 : 15 dla ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH.
Wygranie obu meczy dało nam awans do finałów województwa ,trzymajcie za nas kciuki nie zamierzamy poddać się bez walki

Skip to content