Aktualności

„Anioły dookoła Polski”

„Anioły dookoła Polski”

Uczeń Technikum Budowlanego – Filip Piotrowski wraz ze swoim kolegą Kamilem – na rowerach przejechali Polskę pokonując ponad trzy tysiące kilometrów.  Zorganizowali rajd pod hasłem „Anioły dookoła Polski” by spełnić swoje marzenia i pomóc Mateuszowi Góralskiemu – 13-latkowi,  który walczy z guzem mózgu.  Rajd rozpoczęli 1 lipca 2013 r. w Gdańsku. Przejechali m.in. przez Kętrzyn, Ełk, Białystok, Lublin, Kraków, Zakopane, Wrocław i Szczecin – 4 sierpnia dotarli do Gdańska. Podczas podróży rozwieszali plakaty promujące zbiórkę pieniędzy na leczenie chłopca, rozdawali ulotki i nakłaniali do pomocy.
Nie zważając na ból mięśni, złą pogodę i usterki techniczne przemierzyli Polskę by pomóc choremu koledze.
Jesteśmy dumni z Filipa!!! [galeria]

Wspomnienia Filipa z rajdu „Anioły dookoła Polski” [pdf]
Skip to content