Aktualności

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Budowlanych

9 kwietnia 2013 roku w Budowlance po raz kolejny  odbyły się DRZWI OTWARTE. Gimnazjaliści, którzy tłumnie odwiedzili placówkę,  poznali ciekawą ofertę szkoły , realizowane przez nią przedsięwzięcia i atuty szkoły.  Zwiedzających po szkole oprowadzali starsi uczniowie, którzy w interesujący sposób opowiadali o placówce, swoich osiągnięciach i starali się odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące gimnazjalistów. Ponadto każdy ze zwiedzających mógł poznać specyfikę poszczególnych kierunków kształcenia oraz zobaczyć nowoczesne wyposażenie szkolnych pracowni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy m.in .  z architektury krajobrazu, geodezji. Przyszli „budowlańcy”  mogli skorzystać z konsultacji nauczycieli, pedagogów, doradcy zawodowego. [galeria]

Skip to content