Aktualności

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Nasi uczniowie wzięli ponownie udział w III Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie„Bezpieczny i przyjazny region”. W listopadzie 2012r. pod opieką nauczyciela Ireneusza Zajączkowskiego uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym olimpiady w siedzibie Straży Miejskiej we Włocławku. W dniu 6 grudnia 2012r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszym etapie. Spośród ponad tysiąca uczestników olimpiady z naszego regionu do drugiego etapu zakwalifikowało się także dwóch uczniów Zespołu Szkół Budowlanych, są to Artur Tkaczyk i Jędrzej Wróblewski, obaj z klasy IIIA technikum.
Uczniowie ci pod opieką nauczyciela Ireneusza Zajączkowskiego w dniu 10 stycznia 2013r. wzięli udział w etapie drugim olimpiady, który odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Tym razem w szranki stanęło ponad stu uczestników, z których do etapu finałowego zakwalifikowanych zostanie jedynie 15 uczniów. Życzymy powodzenia naszym reprezentantom.

Skip to content