Aktualności

Siatkówka

W dniach 03-04.01.2013r w Zespole Szkół Elektrycznych odbyły się finały Mistrzostw Włocławka w piłce siatkowej chłopców. Do półfinałów zakwalifikowały się następujące zespoły: ZSB, ZSS, LZK oraz IV LO.  W I półfinale zmierzyły się drużyny ZSB i LZK. Niestety nasi koledzy musieli uznać wyższość zespołu LZK i było wiadomo, że nie obronią tytułu wywalczonego w zeszłym roku. W II półfinale ZSS uległo drużynie IV LO.  W meczu o 3 miejsce zmierzyły się więc drużyny ZSB oraz ZSS.  Całe spotkanie od samego początku było zacięte i wyrównane o czym może świadczyć to, że żadna z drużyn nie odskoczyła na więcej niż 2 oczka. I set zakończył się wygraną „samochodówki” 23:25. Kolejny set toczył się już pod dyktando naszych szkolnych kolegów. Świetna gra w obronie jak i piorunująca zagrywka nie dały szans drużynie przeciwnej. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka. Tutaj również górą była drużyna ZSB wygrywając seta 15:9 i całe spotkanie 2:1 zajmując ostatecznie 3  miejsce.

Nasi koledzy będą mieli jeszcze szanse powalczyć w finałach rejonowych gdzie udało im się zakwalifikować. Życzymy powodzenia!!!

Skład drużyny: Artur Tkaczyk   IIIA, Miłosz Kostrzewski  IIIA, Łukasz Niewiadomski  IIIA,  Arek Wojciechowski    IIIB, Stanisław Załucki    IIB, Dawid Strzelecki   IIB, Kamil Skibicki  IA, Kornel Wilczyński   IA,   trener: Robert Kacprzak

Skip to content