Aktualności

Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych

W dniach 23-25 marca 2012roku w Iławie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w piłce siatkowej chłopców. W turnieju finałowym wzięło udział dziewięć szkół wyłonionych z eliminacji  regionalnych. Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem co przełożyło się na liczbę zgłoszonych ekip. Włocławek reprezentowany był przez tegorocznych mistrzów miasta, drużynę Zespołu  Szkół Budowlanych. Podobnie jak w roku ubiegłym reprezentacja ZSB prowadzona przez Pana Roberta Kacprzaka zajęła 3 miejsce. Warto podkreślić, że nasi reprezentanci w ciągu całego turnieju przegrali tylko dwa mecze, z Wieluniem i Kielcami. Jak się później okazało z obecnymi mistrzami i w-ce mistrzami Polski. Skład zespołu:-Maciej Tyralski, Stanisław Załucki, Piotr Kusiak, Artur Tkaczyk, Miłosz Kostrzewski, Łukasz Niewiadomski, Marcin Ostrowski, Patryk Grudziński, Tomasz Szatkowski, Adrian Drzewiecki, Przemysław Gawłowski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. [ galeria]

Skip to content